Detoxikace těla

Detoxikace těla

Detoxikace těla

„Detoxikace těla bude nutná,“ prohlásil můj přítel, když se už nevěděl dívat na mé trápení. Bolelo mě snad všechno – žaludek, svaly, svrběla mě kůže, cítila jsem se slabá jako moucha. Vím, že přítel má pravdu, má strach o mě, bylo mi to jasné.
Neměla jsem chuť na nic. „Ta detoxikace těla je asi nevyhnutelná, že,“ tiše jsem sykla od bolesti a pomalu změnila polohu těla na posteli. Tohle takto nemůže jít dál, věděla jsem.
Listovala jsem v časopisech, prohlédla pár knih o správné životosprávě a bylo mi jasné, že musím změnit stravovací návyky, pokud se chci zase dostat do své kůže.
Musím vypít více tekutin, než jsem byla zvyklá a zaměřit se na saláty, plné vitamínů, léčivé a bylinné čaje, které jsou antioxidační. Nejvíce ze všech mi chutnal zelený čaj, který měl silné antioxidační účinky, dokázala bych ho pít ráno i večer, určitě mi přinese úlevu a detoxikace těla bude s ním hračka. Chtěla jsem se vyhnout klíčkem, ale jelikož jsem měla často překyselený organismus, musela jsem je vsunout do jídelníčku, byly velmi hodnotné pro organismus. Dokonce se mi podařilo oblíbit si je, přečetla jsem si o nich skutečně množství literatury a zjistila jsem, že jsou oblíbený zpestřením jídelníčku u mnoha lidí. Podařilo se mi soustředit se na správnou životosprávu a už vím, že detoxikace těla nebude takový tvrdý oříšek, jak jsem předpokládala a určitě ji zvládnu.